PVS:N junioireille pikkujoulu!

perjantai, marraskuu 17, 2017

TERVETULOA PVS-JUNIOREIDEN PIKKUJOULUUN!
PE 15.12 KLO:16.30-18
Järjestämme PVS-valmennuksissa käyville junioripelaajille pikkujouluriehan. Pikkujouluun osallistuvat tarvitsevat mukaansa urheiluvaatetuksen, tennismailan, tonttulakin ja 3e arvoisen , sekä tytölle että pojalle sopivan paketin. Ohjelmassa on pelailuja, leikkejä ja mukavaa yhdessäoloa tenniksen parissa. Jos hyvin käy, voimme saada vieraan Korvatunturilta. Tilaisuudessa palkitaan myös seuramme pelaajia. Palkituiden junioripelaajien vanhemmille ilmoitamme tiedosta etukäteen, jotta kaikki palkittavat pääsevät varmasti paikalle. Tilaisuudessa tarjolla mehua ja piparia. Lämpimästi tervetuloa viettämään leppoisaa pikkujoulua kanssamme ja palkitsemaan seuran ahkeria pelaajiamme!
-Johanna & Minnis –

Räätälöityt kotisivut tarjoaa: